Kredyt na samochód

Kredyt samochodowy pozabankowy

Kredyt na samochód

Pożyczka na samochód bez BIK


TOP 5 oferty > Pożyczki w 3 minut dla każdego

Pożyczki przez internet bez zaświadczeń. Pierwsza pożyczka aż do 6000zł całkowicie za darmo! 100% online!


Każdemu z nas zdarza się sytuacja, gdy na gwałt potrzebujemy pieniędzy, a nasze domowe oszczędności nie wystarczają. W takim wypadku pierwszą myślą jest zwrócenie się o udzielenie kredytu. Jednak nie każdy spełnia rygorystyczne warunki, nakładane ustawowo na bank. Może to być zła historia kredytowa, brak posiadania umowy o pracę lub niewystarczająco wysokie zarobki. W takiej sytuacji warto znaleźć odpowiadającą ofertę w jednej z wielu firm pozabankowych, które chętnie udzielają pożyczek osobom, którym nie udało się dostać kredytu w banku.

Kredyt samochodowy pozabankowy. Szybko i bezproblemowo

Bogata oferta pożyczek w wielu firmach w całym kraju gwarantuje, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Pożyczki różnią się zasadami, na jakich są udzielane, limitem pieniężnym, rodzajem spłaty oraz okresem spłaty. Nawet osoby ze złą historią kredytową mogą otrzymać pożyczkę samochodową. Ten rodzaj pożyczki to świetna opcja dla osób, które chcą kupić używane auto, a nie posiadają wystarczających środków. Większość firm na rynku nie sprawdza dokładnie zdolności kredytowej potencjalnych klientów i łatwo udziela pożyczek. Wymagania, które musi on spełniać również nie są wysokie.

Co zrobić, by otrzymać pożyczkę samochodową?

Aby otrzymać pożyczkę na samochód należy spełniać wymagania, obowiązujące w przypadku większości pożyczek. Jednym z warunków jest to że osoba wnioskująca musi mieć ukończone 18 lat. Niektóre firmy podnoszą żądany wiek do ponad 20 lat oraz ograniczają go, co utrudnia otrzymanie pożyczki osobom młodszym i seniorom. Oprócz tego wnioskodawca musi być obywatelem polskim, mieszkającym na stałe w Polsce. Powinien on również posiadać aktywne konto bankowe w polskim banku oraz numer telefonu. Niektórzy pożyczkodawcy mogą od klienta wymagać także potwierdzenia zatrudnienia. W innych z kolei wystarczy wyciąg z rachunku bankowego, potwierdzający regularne przychody, a co za tym idzie, gwarancję, że klient będzie w stanie spłacić pożyczone pieniądze w terminie. Warto więc obliczyć domowy budżet i upewnić się, że pozwala on na zaciągnięcie i spłacenie pożyczki.


Porównywarka kredytów > Łatwo otrzymać pożyczkę

Pożyczki bez zbędnych formalności / bez zaświadczeń. 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu.