Pożyczka przez SMS

SMS kredyt przez internet

Pożyczka przez SMS

W obecnej dobie internetu i szerokopojętej mobilności możliwość załatwiania wszelkich formalności bez wychodzenia z domu jest na wagę złota. Praktycznie wszystko staramy się załatwiać online lub telefonicznie, oszczędzając tym samym cenny czas. Firmy pozabankowe, których na rynku pojawia się coraz więcej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom właśnie takich klientów i starają się tworzyć swoje oferty według potrzeb swoich mobilnych klientów.


TOP 5 oferty > Pożyczki w 3 minut dla każdego

Pożyczki przez internet bez zaświadczeń. Pierwsza pożyczka aż do 6000zł całkowicie za darmo! 100% online!


SMS kredyt przez internet

W związku z powyższym obecnie pożyczkę można uzyskać całkowicie online, bez opuszczania swojego domowego zacisza. Całość formalności jest maksymalnie ograniczona do minimum, dzięki czemu ilość dostarczanych dokumentów jest znacznie mniejsza niż w przypadku kredytu w banku. Idąc dalej, nie tylko czas wnioskowania został zredukowany, ale również czas oczekiwania na odpowiedź o udzieleniu lub odmowie udzielenia pożyczki jest o wiele krótszy niż miało by to miejsce w banku.

Jak skorzystać z szybka pozyczka przez SMS?

Większość pożyczek, udzielanych przez firmy pozabankowe jest online. Jednak jest szereg klientów, którym wygodniej załatwić formalności bez wykorzystania internetu i to właśnie dla nich stworzono możliwość zaciągnięcia pożyczki przez SMS. Zanim będziemy mogli wnioskować o taką pożyczkę należy założyć konto na stronie internetowej pożyczkodawcy. Tam podajemy wszystkie niezbędne informacje, w tym dane osobowe i adresowe oraz informacje, dotyczące naszej wypłacalności i zdolności kredytowej, na podstawie których w późniejszym terminie konsultant będzie mógł określić, czy będziemy w stanie spłacić pożyczone pieniądze.

Niezbędne będzie również potwierdzenie swojej tożsamości. Większość firm wypełnia tę procedurę poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego na wysokość 1 grosza. Istnieją też specjalnie zaprojektowane do tego celu aplikacje, z których korzystają niektóre instytucje finansowe.

Dlaczego warto wziąć chwilówka przez SMS?

Pożyczka przez SMS to świetna opcja, kiedy potrzebujemy szybkiej gotówki, a nie mamy w danym momencie dostępu do internetu. Jest to też szybsza opcja, gdyż nasze dane są już wprowadzone do systemu, a wnioskowanie o nią i rozpatrzenie przez pracownika firmy to tylko formalności.

Należy jednak wiedzieć, że nowy klient firmy na ogół nie ma możliwości wnioskowania o pożyczkę poprzez SMS. Ta opcja jest dostępna tylko dla stałych klientów. O pierwszą pożyczkę należy wnioskować online, dopiero przy kolejnym wnioskowaniu udostępniona zostanie dla nas możliwość otrzymania pieniędzy drogą SMS.


Porównywarka kredytów > Łatwo otrzymać pożyczkę

Pożyczki bez zbędnych formalności / bez zaświadczeń. 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu.