Pożyczka bez umowy o pracę

kredyt bez umowy o pracę

Pożyczka bez umowy o pracę

Szybkie chwilówki bez umowy o pracę


TOP 5 oferty > Pożyczki w 3 minut dla każdego

Pożyczki przez internet bez zaświadczeń. Pierwsza pożyczka aż do 6000zł całkowicie za darmo! 100% online!


Aby otrzymać kredyt w banku jednym z najważniejszych elementów, które należy udowodnić bankowi jest posiadanie stałego dochód. Jednak to, skąd ten dochód pochodzi ma ogromne znaczenie. Bez posiadania umowy o prace praktycznie nie mamy szans na otrzymanie kredytu, nawet jeśli jesteśmy zatrudnieni na umowę zlecenie i nasze zarobki są satysfakcjonujące dla otrzymania kredytu. Pożyczka czasami potrzebna jest każdemu, bez względu na ogólną sytuację finansową, posiadanie lub nie posiadanie pracy. Wiele osób na rynku jest obecnie zatrudnione na umowę o dzieło lub umowę zlecenie. Brak posiadania umowy o pracę teoretycznie może sprawiać problem w przypadku ubiegania się o pożyczkę.

Pożyczka bez umowy o pracę – czy to w ogóle możliwe?

Firmy pozabankowe wychodzą na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferują im atrakcyjne warunki uzyskania pożyczki. Teraz osoby, pracujące na umowę zlecenie lub inne rodzaje umów nie muszą martwić się o to, że nie mają szans na otrzymanie pożyczki.

Co zrobić, aby otrzymać kredyt bez umowy o pracę?

Firma pozabankowa, podobnie jak bank, musi mieć pewność, że klient posiada stały dochód, na podstawie którego będzie mógł spłacić zaciągnięte zadłużenie. Nie ważne jednak jest, czy posiada on umowę o prace czy jakąkolwiek inną. Najważniejsze jest udowodnienie posiadania dochodu, wystarczy często przedłożyć wyciąg z konta bankowego aby pokazać nasze wpływy.

Pożyczka bez posiadania umowy o pracę

Pożyczkę można otrzymać nawet bez jakichkolwiek wpływów na konto. Jednak w takim wypadku należy liczyć się z tym, że jej koszty będą o wiele wyższe. Oprócz tego prawdopodobnie suma, którą będziemy mogli pożyczyć będzie niższa, a termin spłaty krótszy. Przed zaciągnięciem jakiejkolwiek pożyczki warto policzyć miesięczny dochód i wydatki aby upewnić się, że uda się spłacić pożyczkę w wyznaczonym terminie. W innym wypadku naliczone zostaną dodatkowe opłaty, które znacznie podniosą całkowity koszt pożyczki.


Porównywarka kredytów > Łatwo otrzymać pożyczkę

Pożyczki bez zbędnych formalności / bez zaświadczeń. 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu.