Pożyczka pozabankowa w przypadku złej historii kredytowej

Кredyt przy złej historii kredytowej

Pożyczka pozabankowa w przypadku złej historii kredytowej

Szybka pożyczka dla osób z trudną historią kredytową


TOP 5 oferty > Pożyczki w 3 minut dla każdego

Pożyczki przez internet bez zaświadczeń. Pierwsza pożyczka aż do 6000zł całkowicie za darmo! 100% online!


Pożyczki kredytowe z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej popularne. Główną przyczyną tak wielkiego zainteresowania jest fakt, że pożyczki pozabankowe udzielane są chętniej niż pożyczki bankowe. Związane jest to z nałożeniem na banki rygorystycznych zasad, zobowiązujących je do dokładnego sprawdzania swoich klientów z historii kredytowej oraz wypłacalności. Firmy pozabankowe natomiast tym zasadom nie podlegają i często same określają warunki, które powinien spełniać potencjalny klient. W związku z tym wiele osób, które nie mają możliwości skorzystać c kredytu w banku zwracają się o pomoc do firm pozabankowych, w których istnieje większe prawdopodobieństwo, że otrzymana odpowiedź odnośnie udzielenia pożyczki będzie pozytywna.

Кredyt przy złej historii kredytowej

Wielu spośród klientów firm pozabankowych to osoby, posiadające złą historię kredytową. Są to osoby z aktywną inną pożyczką, takie, którym nie udało się spłacić swojego zadłużenia w określonym terminie i obecnie figurują na liście osób niezbyt wiarygodnych. Tacy klienci preferują pożyczki z możliwie jak najdłuższym okresem spłaty. Wielu z nich nie wie, jakie warunki powinno spełnić, aby szanse na otrzymanie pieniędzy były wyższe. Osoby, które mają złą historię BIK, powinni przeczytać poniższe informacje.

Co zrobić, aby otrzymać pożyczkę?

Osoba ze złą historią kredytową, czyli taka, która znajduje się na liście Biura Informacji Kredytowej ma małe szanse na otrzymanie kredytu w banku, i nawet czasem może nie otrzymać pożyczki w firmie pozabankowej. Jednak w tej drugiej szanse są znacznie wyższe. Mianowicie są na rynku firmy, które pożyczają pieniądze osobom ze złą historią kredytową. Może się jednak okazać, że będą one potrzebować dodatkowe zabezpieczenia ze strony pożyczkobiorcy, na przykład, w postaci Gwaranta.

Gwarant praktycznie minimalizuje możliwość odmowy udzielenia pożyczki do zera. Jest osobą, która poręcza swoim mieniem, że w razie jakichkolwiek problemów spłaci pożyczkę osoby, której została ona udzielona. Jeśli okazuje się, że osoba ze złą historią kredytową nie ma innej możliwości otrzymania pieniędzy, gwarant jest ostatnim i zdecydowanie najpewniejszym wariantem.

Pożyczki bez BIK online

Wielu pożyczkobiorców decyduje się na zaciągnięcie pożyczki przez internet. Takie wyjście jest nie tylko szybkie, gdyż oszczędza sporo czasu, który musielibyśmy spędzić na drogę do oddziału firmy, wypełnianie dokumentów i inne formalności, jak również jest bardzo łatwe, gdyż pomagają w tym aplikacje i strony internetowe stworzone specjalnie dla osób, chcących starać się o pożyczkę bez wychodzenia z domu. Pożyczka online nie wymaga zaświadczeń oraz można ją wziąć praktycznie na każdy wybrany cel, bez względu na to czy jest to zakup nowego sprzętu AGD, remont mieszkania lub naprawa samochodu. W przypadku, gdy staramy się o pożyczkę bez BIK, firma, u której chcemy ją otrzymać nie sprawdza naszej historii kredytowej. Nie wiedzą w związku z tym, jakie problemy mieliśmy z poprzednimi zadłużeniami. Na pożyczki bez BIK decydują się równie często osoby młode, nieposiadające historii kredytowej w ogóle i przez to nie są w stanie udowodnić swojej wiarygodności. Jest to dla nich możliwość rozpocząć swoją historię kredytową i pokazać się dobrej strony.


Porównywarka kredytów > Łatwo otrzymać pożyczkę

Pożyczki bez zbędnych formalności / bez zaświadczeń. 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu.