Pozyczki dla emerytow

Pozyczki dla emerytow

Pozyczki dla emerytow

Chwilówki dla rencistów pozabankowe


TOP 5 oferty > Pożyczki w 3 minut dla każdego

Pożyczki przez internet bez zaświadczeń. Pierwsza pożyczka aż do 6000zł całkowicie za darmo! 100% online!


U każdego czasem pojawiają się problemy finansowe, bez względu na wiek, pozycję społeczną lub rodzaj wykonywanej pracy. Zdarza się, że szybkich pieniędzy potrzebują również renciści. Niestety mają oni małe szanse na otrzymanie kredytu w banku, głównie ze względu na brak stałych dochodów oraz umowy o pracę. W takim wypadku warto zwrócić się o pomoc do firmy pozabankowej lub instytucji finansowej, gdyż udzielają oni pożyczek również osobom bez stałego dochodu, a zasady weryfikacji potencjalnych klientów są mniej rygorystyczne niż w przypadku banków. Również sam proces wnioskowania o pożyczkę jest łatwiejszy, ilość formalności mniejsza a odpowiedź szybsza.

Kredyty gotówkowe dla emerytów i rencistów

Większość banków i firm pozabankowych wymaga od sowich klientów stałego dochodu. Najwyżej ceniona jest umowa o pracę z określonymi dochodami. Innymi dowodami posiadania stałego dochodu mogą być umowa zlecenie, emerytura oraz renta. Przy sprawdzaniu naszej zdolności kredytowej będziemy prawdopodobnie poproszeni o udowodnienie, skąd czerpiemy środki na życie.

Wbrew pozorom posiadanie renty to dosyć mocny argument za otrzymanie pozytywnej decyzji pożyczkowej. Renta jest stała, a jej wypłata regularna, co zdecydowanie jest plusem dla firmy pożyczkowej. W związku z tym rencista jest wypłacalny i może spłacać comiesięczne raty, określone harmonogramem podczas udzielania pożyczki.

Co powinien zrobić rencista, aby otrzymać pożyczkę?

O pożyczkę można wnioskować nawet bez wychodzenia z domu, gdyż można to zrobić łatwo przez internet. Należy z początku znaleźć interesującą nas ofertę. Może w tym pomóc ranking pożyczek, w którym jasno i przejrzyście opisane zostały oferty różnych firm, wliczając w to koszty pożyczki, termin spłaty i inne ważne informacje. Gdy już wybierzemy interesującą nas opcję trzeba wypełnić określony formularz. Ukazujemy w nim swoje dane osobowe oraz adresowe oraz inne niezbędne informacje. Warto dokładnie sprawdzić wpisywane dane, gdyż nawet najmniejszy błąd będzie skutkował przedłużeniem całego procesu.

Pożyczki dla emerytów i rencistów

Należy potwierdzić swoją tożsamość przy użyciu dowodu osobistego oraz przelewu weryfikacyjnego. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pieniądze natychmiast zostają przelane na nasze konto. Wnioskujący powinien być obywatelem polski i mieszkać w niej na stałe. Oprócz tego należy posiadać konto bankowe oraz aktywny numer telefonu. Przed podjęciem końcowej decyzji o zaciągnięciu pożyczki warto przeczytać regulamin i zasady jej udzielania. Ważnym elementem są kary w przypadku opóźnienia w spłacie, gdyż pożyczkodawca może naliczać dodatkowe opłaty, które znacznie podniosą łączny koszt pożyczki.


Porównywarka kredytów > Łatwo otrzymać pożyczkę

Pożyczki bez zbędnych formalności / bez zaświadczeń. 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu.